Wybieramy program do fakturowania
Kiedy prowadzisz własny biznes, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu, fantastycznego towaru i najlepszych pracowników. Żeby umieć najlepiej obsługiwać klientów, potrzebny Ci jest odpowiedni program do faktur.
Firma Mega-Tech tworzy oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Programy są funkcjonalne i bardzo intuicyjne, przyjazny interfejs pozwoli Ci na opanowanie jego obsługi w 10 minut. Dają Ci możliwość równoczesnej pracy na kilku stanowiskach. Ponadto działają bardzo szybko – wyświetlenie bazy 50 tysięcy klientów trwa… niecałą sekundę! Na stronie internetowej firmy www.mega-tech.com.pl można zapoznać się z bezpłatnymi próbnymi wersjami programów.
W ofercie wśród programów do fakturowania znajdziemy dwie propozycje: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Obie aplikacje sprawią, że wystawianie faktur staje się banalnie proste, nawet jeśli chodzi o firmy zwolnione z VAT. Programy są zgodne z nowymi przepisami z roku 2015. Kupując aplikację, otrzymujesz dożywotnią licencję, która zostaje przypisana do NIPu firmy.
Faktura Small Business to program, który sam dostosowujesz do swoich potrzeb – to Ty decydujesz, jak wygląda dokument. Dzięki temu szybciej odnajdziesz dane, których aktualnie potrzebujesz. Możesz dowolnie wpływać na wygląd faktury, ponieważ istnieje opcja wyboru szablonów i czcionki, oznaczania i znakowania kolorami poszczególnych danych. Aplikacja daje także możliwość wczytania własnego logo i pieczątki firmy.
Ciekawą funkcją programu jest możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Podczas wystawiania faktury wystarczy wpisać NIP oraz token weryfikujący, a aplikacja sama pobiera informacje z systemu. Funkcja ta wpływa na szybszą obsługę klienta, który jeszcze nie istnieje w naszej kartotece.
Faktura Small Business Handel posiada dodatkowe funkcje, które ułatwiają prowadzenie firmy. Jedną z nich na pewno jest zapis zakupów – w odpowiedniej kartotece wystarczy wprowadzić nowe towary. Umożliwia to pilnowanie stanów magazynowych oraz monitorowanie rozrachunków z dostawcami, a także ułatwia pracę księgowych oraz przeprowadzanie cyklicznych remanentów.
Może to Ci się spodoba
Rośnie popularność nieruchomości komercyjnych szytych na miarę
Wymagania inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i magazynowych są coraz większe. Chociaż coraz więcej jest inwestycji o charakterze spekulacyjnym, czyli budowanym bez podpisanych umów z najemcami, to rośnie też zapotrzebowanie na obiekty
Duże mieszkanie jest trudniej sprzedać
Mniejsze możliwości finansowe Polaków spowodowały, że rynek nieruchomości skłonił się bardziej ku lokalom o mniejszym metrażu. Deweloperzy musieli uwzględnić tą sytuację i dostosować ofertę do potrzeb klientów. Jednak nadal wiele
Sprzedaż gruntów inwestycyjnych podlega opodatkowaniu VAT
Kto nabył grunty pod inwestycje musi odprowadzić VAT w momencie ich sprzedaży, nawet jeśli po zakupie nie włączył ich do majątku firmy. Taki przypadek spotkał słoweńskiego przedsiębiorcę, który zakupił kilka
1 Comment
Marta5
21 stycznia, 18:23